screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Naprawa ploterów w Poznaniu, znacie coś?

Naprawa ploterów w Poznaniu, znacie coś?

Ostatnio awarii uległ mój ploter marki HP. Zastanawiam się czy lepszym rozwiązaniem będzie zakup nowego czy może lepiej opłaca się oddać ploter do naprawy?

derbuś45

Posty: 10

 
Zdecydowanie polecam Ci udanie się do serwisu ploterów HP aby nawet zapoznać się z proponowanymi cenami napraw poszczególnych usterek.

kraksss

Posty: 14

 
Odradzam Ci korzystanie z serwisów ploterów, które nie specjalizują się w naprawach konkretnej marki gdyż pracownicy tych serwisów mogą nie mieć stosownej wiedzy.

tarmuś34

Posty: 13

 
Z tego względu, że ploter nie należy do najtańszych urządzeń zakup nowego w przypadku awarii poprzedniego jest moim zdaniem dość kiepskim pomysłem. Na Twoim miejscu zdecydowałbym się na naprawę poprzedniego plotera.

Bienkus

Posty: 22

 
Usterki w ploterach naturalnie się zdarzają i sam mam z nimi do czynienia dość w wielu przypadkach. Z doświadczenia wiem jednak, iż większość z nich da się usunąć w serwisie ploterów rzeczywiście niewielkim kosztem.

Grudziii2

Posty: 19

 
Jeżeli tak jak mówisz zależy Ci na zaoszczędzeniu pieniędzy to w mojej opinii zdecydowanie się na oddanie plotera do naprawy do serwisu ploterów HP jest najlepszym i obecnie najtańszym rozwiązaniem.

namok

Posty: 19

 
Zanim zakupisz nowy ploter, polecam Ci zapoznać się z kosztami napraw ploterów w serwisie: http://serwisploterow.eu. Niezmiernie prawdopodobne, iż naprawa będzie nawet kilka razy tańsza niż koszt kupna nowego plotera a Ty będziesz mógł zaoszczędzić.

wiesław11

Posty: 18

 
Gdy sam oddawałem ploter do naprawy to również zależało mi na jak najszybszym czasie i ploter dostałem z powrotem w ciągu dwóch dni od oddania go do serwisu.

sooya

Posty: 6

 
Jeśli faktycznie zależy Ci na zaoszczędzeniu pieniędzy to w mojej opinii naprawa jest jedynym słusznym wyjściem. Twój ploter po niej będzie jak nowy więc nie musisz się obawiać o jego ponowną awarię po krótkim okresie użytkowania ponieważ będzie ona mało prawdopodobna.

PaweL

Posty: 20