screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

zgrzewarka prozniowa, szukam

zgrzewarka prozniowa, szukam

To prawda, że do pakowania próżniowego konieczne jest zastosowanie pompki manualnej do pojemników próżniowych? Dajcie mi znać, jeżeli się mylę, bowiem nie za niezmiernie się na tym znam. Dopiero zaczynam się tym interesować.

wer5555

Posty: 1

 
Wszystko, czego nie zjadamy w domu na bieżąco jest pakowane próżniowo. Wystarcza wtedy na dłużej i nie trzeba wyrzucać jedzenia. W Polsce to poważny problem, dlatego więcej osób powinno się przerzucać właśnie na takie pakowanie próżniowe. Tym bardziej, że czy to folia czy pojemniki to nie jest to drogie.

labuh

Posty: 3

 
Odkąd stosuje próżniowe pakowanie marnuje się o wiele mniej żywności. Wam też to polecam, bo naprawdę się opłaca. Koszty poniesione na pojemniki szybko się zwracają.

Jasio234

Posty: 3

 
Folia może i jest w porządku, ale ja bardziej wolę wszystko pakować do pojemników próżniowych, bo to praktyczniejsze. Odsysamy powietrze i mam problem z głowy. Według mnie to najlepsze ze wszystkim rozwiązań.

Grabow12

Posty: 4

 
Z tego, co wiem to zgrzewarkę próżniową można zamówić po niskich kosztach. To, dlatego lepiej kupić coś firmowego, co na pewno będzie działać w prawidłowy i bezpieczny sposób. Wiem, bo mam coś takiego u siebie.

mokwas

Posty: 14

 
Dzisiaj o wiele łatwiej kupić gotowe zestawy do próżniowego pakowania żywności. Dawniej trzeba było kombinować bardziej. Wędliny w takim pojemniku psują się wolniej, dlatego straty dla domu są o wiele mniejsze. Kawa będzie o wiele bardziej świeża, jeśli zdecydujemy się ją zapakować w opakowanie próżniowe.

labuh

Posty: 4

 
Znaczny wybór zestawów pojemników próżniowych można odnaleźć w sklepie https://seeyoo.pl/zestaw-pojemnikow-prozniowych-vacuum-set-5-seledynowy.html. Mamy kilka rozmiarów, dlatego łatwo można będzie dopasować coś dla siebie. Korzystam z tej oferty od dawna i polecam innym.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Ofert jest dużo. Wystarczy znaleźć trochę czasu na to, aby to wszystko sprawdzić, a na pewno będziemy zadowoleni. Kierujemy się ceną, jakością i tym, co tylko chcemy. Każdy z nas ma inne wymagania.

Kitas

Posty: 2

 
Wszystko można znaleźć w internecie. Tym niezwyklej coś tak popularnego jak zestawy pojemników próżniowych, wobec tego warto sobie to sprawdzić. Oferty są dokładnie opisane, mamy fotografie, wobec tego każdy zobaczy, co mu się z tego przyda, a co nie? Ceny są różne, a wszystko zależne jest od wielkości takiego pojemnika.

Nikuś23

Posty: 3

 
Korzystam od lat z pojemników próżniowych i jestem niezwykle zadowolona. Przechowuje tam nie tylko jedzenie, ale również kawę. Działa to w stu procentach dobrze.

Miluśkooo2

Posty: 3