screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

porady prawne zielona góra, gdzie warto ?

porady prawne zielona góra, gdzie warto ?

Znacie może jakiegoś dobrego adwokata w zielonej górze? Potrzebuje osoby sprawdzonej i z doświadczeniem.

cinto

Posty: 1

 
W przypadku, gdy ktoś z Was miał jakiś wypadek i winno Wam zostać wypłacone odszkodowanie w zielonej górze, a tak się nie stało to pamiętajcie o tym, iż są w naszym mieście należyte firmy, które mogą Wam w tym skutecznie pomóc i wówczas pozyskacie swoje pieniądze.

Black_Riot

Posty: 4

 
Ostatnio moje odszkodowanie w zielonej górze zostało dość mocno zaniżone. Jednak wybrałem się do firmy, która się tym na co dzień zajmuje i można powiedzieć, że w ten sposób odzyskałem swoje pieniądze. Jednak ważne jest, żeby była to firma zaufana, doświadczona i polecana przez innych, którzy już z niej korzystali.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Ja zazwyczaj, gdy szukam prawnika w zielonej górze to w pierwszej kolejności staram się z nim spotkać, aby sprawdzić ja zachowuje się na żywo. Według mnie ma to spore znaczenie i już po czymś takim można sporo wywnioskować.

Nikuś23

Posty: 4

 
Chciałem Wam podpowiedzieć, że wpisując w wyszukiwarkę coś takiego jak prawnicy w zielonej górze można znaleźć wiele osób, które pomogą w sprawach sądowych.

basyh

Posty: 26

 
Jeśli poszukujecie prawnika w zielonej górze to na pewno nie polecam Wam zwracać uwagi tylko na sam koszt jego usług, bo niestety mnie to w pewnym stopniu zmyliło. Patrzcie też na inne ważne aspekty.

Black_Riot

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o odszkodowania w zielonej górze to polecam Wam wejść na tę stronę: https://kancelaria-wiszniewska.pl/odszkodowania.html i skorzystać z tej firmy.

Komimya

Posty: 2

 
Zawsze, gdy jest mi konieczny adwokat w zielonej górze to staram się chodzić do tej samej osoby. Znalazłam ją kiedyś poprzez przypadek w Internecie i muszę przyznać, iż jest ona konkretna i przede wszystkim wie co robi oraz zna się na rzeczy, a w wypadku spraw sądowych jest to niesłychanie ważna kwestia.

dobres34

Posty: 7