screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

podologia w Warszawie, znacie ?

podologia w Warszawie, znacie ?

Poszukuje gabinetu podologicznego w Warszawie, który jest w stanie pomóc mi ze stopami. Nie wiem dokładnie, co to może być, bo się nie znam. Potrzebna mi fachowa konsultacja i wtedy dopiero będą wykonywane zabiegi.

roudee

Posty: 1

 
Zawsze jak chodzę do podologa to współczuje mu takiej pracy. To mało przyjemne zajmować się grzybicą stóp czy innymi problemami. To chyba trzeba lubić, bo u mnie to by nie przeszło. Na szczęście poważniejszych problemów ze stopami nie mam, bo staram się o nie bardzo skutecznie każdego dnia dbać. Wam też to polecam.

090913123

Posty: 2

 
Dużo ludzi męczy się ze swoimi odciskami. Kupują te plastry, jakie działają na jakiś czas, a później kłopot i tak wraca. Odciski nie zniszczą nam rdzenia, albowiem to trzeba wyciąć. Wycięcie jest możliwe tylko, jeśli ktoś ma w tym rzeczywiście niezmiernie wielkie doświadczenie, wobec tego lepiej zgłosić się do podologa w Warszawie, który nam na pewno pomoże.

Kamigyq

Posty: 4

 
Pamiętam stare czasy jak ludzie mieli poważne problemy z odciskami. Wtedy nie było pomoc specjalistów, którzy delikatnie i bardzo skutecznie byliby w stanie to wszystko, co potrzebne usunąć. Dzisiaj mamy naprawdę bardzo dużo szczęścia i trzeba się z tego cieszyć.

Marioleczka

Posty: 5

 
Wiele osób męczy się ze swoimi odciskami. Kupują te plastry, które działają na jakiś czas, a później problem i tak wraca. Odciski nie zniszczą nam rdzenia, bo to trzeba wyciąć. Wycięcie jest możliwe tylko, jeśli ktoś ma w tym naprawdę bardzo duże doświadczenie, dlatego lepiej zgłosić się do podologa w Warszawie, który nam na pewno pomoże.

Jasio234

Posty: 2

 
Korzystamy z rodziną z gabinetu podologicznego w Warszawie, który ofertę ma tutaj https://podogabinet.pl. Warto tam sobie zajrzeć, aby wszystko niesłychanie dokładnie zbadać. Jest to propozycja rzeczywiście niesłychanie dobrze przygotowana i opisana. Sprawdźcie to sami.

Fajae

Posty: 17

 
Umówiłem się na jutro do gabinetu podologicznego w Warszawie i zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądać? Mam modzele, odciski i coś z paznokciem. Aż wstyd iść z takimi kłopotami, bo widać, iż zdecydowanie za długo z tym wszystkim zwlekałem i teraz są z tego poważne problemy. Człowiek winien być mądrzejszy.

micko

Posty: 6

 
Grzybica stóp jest straszna. Mój tata to przerabiał i musiał się przez długi czas leczyć. Trzeba uważać zwłaszcza jak się idzie na basen żeby nie wrócić z grzybicą stóp.

090913123

Posty: 2