screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Kajaki Tanew, znacie kogoś ?

Kajaki Tanew, znacie kogoś ?

Czy uważacie, że warto wybrać się całą rodziną na kajaki na rzekę Tanew czy nie jest to odpowiednie miejsce na pierwszy raz?

mnichest

Posty: 8

 
Nie ulega wątpliwości, że spływ kajakowy po Roztoczu jest w pełni bezpieczny. Widziałem już wiele początkujących osób pływających po całym zalewie na kajakach i jeszcze nigdy nikomu nic się nie stało. Wystarczy jedynie zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa.

sliwa404

Posty: 14

 
Twoja dziewczyna nie musi posiadać dużej siły do tego aby wiosłować na kajaku. Możecie również wziąć dwuosobowy na którym bez żadnego problemu poradzicie sobie i będziecie mogli naprawdę szybko się przemieszczać. Dodatkowo będziecie mogli sobie porozmawiać.

Lupusx

Posty: 16

 
Wcale nie musisz posiadać olbrzymich pieniędzy aby wziąć udział w spływie kajakowym. Najczęściej wydarzenia tego typu nie są kosztowne i każdy może sobie pozwolić na wzięcie w nich udziału. Gorąco Ci polecam zdecydowanie się na udział w spływie ponieważ tak faktycznie jest to faktycznie wspaniała zabawa, jaką będziesz wspominał poprzez długi czas.

wiesław11

Posty: 18

 
Jeżeli zależy Ci na fantastycznych widokach to jak najbardziej polecam Ci wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie ponieważ widoki na tej rzece naprawdę zapierają dech w piersiach. Ja przez długi czas po spływie wspominałem wszystko to co podczas spływu ujrzałem.

Rebeczk_3

Posty: 28

 
Jeżeli nie posiadasz swojego kajaka to podczas spływu istnieje szansa wypożyczenia sprzętu. Dostępnych jest niesłychanie mnóstwo kajaków na jakich będziesz mógł pływać.

Pipek56

Posty: 10

 
Jeśli zależy Ci na tym aby spływ kajakowy po Tanwie przebiegł niesłychanie przyjemnie to najlepiej wybrać firmę: http://www.splywytanew.pl, jaka organizuje faktycznie niesłychanie idealne spływy kajakowe z jakich będziesz mógł czerpać maksimum radości. Bez żadnego problemu poradzisz sobie na spływie organizowanym poprzez tę firmę i dodatkowo będziesz znakomicie się bawił na spływie.

monika45

Posty: 14

 
Nawet jeżeli na spływ kajakowy udasz się sam to z pewnością po chwili poznasz mnóstwo ciekawych ludzi. Bez problemu więc znajdziesz się na spływie i być może nawet nawiążesz przyjaźnie na długi czas. Nie musisz się więc obawiać, iż będziesz odosobniony i nie będziesz wiedział co robić.

qwed

Posty: 24