screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

salon kosmetyczny kraków, kogo polecicie ?

salon kosmetyczny kraków, kogo polecicie ?

Witam :) Szukam dobrego i sprawdzonego przez was salonu kosmetycznego w Krakowie. Polecacie jakiś konkretny?

Elumino56

Posty: 5

 
Mnie też podobają się usługi w Muneca w Krakowie. Jestem zadowolona, ponieważ od lat moja skóra nie wyglądała piękniej. Zwłaszcza jeśli chodzi o twarz, gdzie miałam przebarwienia. Dobrali odpowiedni zabieg :) Polecam.

E-GOista

Posty: 13

 
Też dużo dobrego słyszałam o Muneca. Mają bardzo dobry sprzęt i doświadczonych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś profesjonalny zabieg na twarz. Efekt jest świetny, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

Boberek

Posty: 12

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę naprawdę świetnych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest potrzebne mojej skórze, która rzeczywiście była w opłakanym stanie, ale pomogli :D To dobry gabinet, gdzie naprawdę zapewniają pomoc. Nie ma tak, że mówisz, co chcesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują właściwe rozwiązanie.

oliverek56

Posty: 9

 
Nie ma porównania, jeśli weźmiemy pod spostrzeżenie zabiegi u kosmetyczki w Krakowie z tymi, jakie robimy sobie w domu nawet przy użyciu sprzętu. Chodzę systematycznie do roku czasu na oczyszczanie i teraz widzę efekty.

mokwas

Posty: 16

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, niemniej jednak wiadomo, iż nie ma to jak wykonać sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz dużo salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można znaleźć ofertę faktycznie tanio.

alibaba45

Posty: 6

 
A pamiętacie o tym, żeby zwracać spostrzeżenie na czystość i sterylność w gabinecie kosmetycznym w Krakowie, na jaki się zdecydujecie? Koleżance przydarzyła się niezła historia. Nie będę opisywać, tylko zwracam spostrzeżenie na tę kwestię. To najistotniejsze, lecz to jest już widoczne na pierwszy rzut oka, więc raczej trudno nie zobaczyć.

snuwek

Posty: 12

 
Chodzę do tej kosmetyczki w Krakowie www.munecakrakow.pl. Polecam zajrzeć na stronę i zbadać ofertę. To wyborne miejsce, gdzie zawsze znajdują dla ciebie czas i podpowiedzą właściwy zabieg.

Acclaim

Posty: 21

 
Ja też mam podobny dylemat i nie chciałabym trafić do pseudofachowca :( Zależy mi na zlikwidowaniu przebarwień, które szpecą moją twarz i jest ich na nieszczęście z roku na rok na coraz więcej. Myślałam o jakimś doświadczonym zabiegu w salonie urody w Krakowie. Jak myślicie pomogą coś wybrać? A może jakiś zabieg polecacie?

tadekw7

Posty: 25