screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

zespół na wesele, znacie ?

zespół na wesele, znacie ?

Witam. Zastanawiam się nad tym, czym powinienem kierować się wybierając zespół na wesele? Liczę na Wasze porady.

wertus00

Posty: 4

 
Mam wrażenie, iż coraz więcej osób decyduje się na to, aby zatrudnić DJ-a na wesele. Niesłychanie często jest on w stanie zagwarantować możliwie najlepszą zabawę. Jego repertuar jest zupełnie nieograniczony, lecz oczekiwane poprzez niego wynagrodzenie potrafi być niższe niż w przypadku doświadczonego zespołu muzycznego.

Klakierek56

Posty: 13

 
To, który DJ na wesele będzie najlepszy możecie zweryfikować przede wszystkim tutaj: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. W tym miejscu odnajdziecie oferty wielu przedstawicieli tej profesji. Z mojej perspektywy to niezwykle pomocny serwis. Sprawdźcie sami :)

frunter45

Posty: 10

 
Wiadomo, iż w jednej z pobliskich cukierni należy zamawiać torty weselne. My zmuszeni byliśmy zapłacić blisko 500 pln za tort, aczkolwiek niezwykle mnóstwo zależy od tego, na ile osób organizujecie przyjęcie weselne.

Tereska

Posty: 19

 
Uważam, iż wynajem auta do ślubu to niezwykle dobrze rozwiązanie, ponieważ zapłacicie maksymalnie kilkaset zł, a najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie uświetniony również dzięki podróży ekskluzywnym autem. Stawki potrafią być zróżnicowane :-)

Black_Riot

Posty: 15

 
Z roku na rok coraz większą popularnością będą radowały się usługi, jakie świadczy konsultant ślubny. Wbrew pozorom jego usługi nie będą kosztowały ponadprzeciętnie sporo, a dodatkowo konsultant może zagwarantować Wam pewne oszczędności, ponieważ ma doświadczenie w zakresie organizacji takich przyjęć.

bezMama

Posty: 11

 
Z mojej perspektywy mogę polecić Wam torty weselne, które wykonują doświadczone cukiernie. Chcąc zweryfikować umiejętności konkretnej cukierni polecam zamówić niewielki tort, który będzie kosztował Was 30-60 złotych w zależności od wagi. Dzięki temu będziecie mieli jasny obraz sytuacji - ocenicie jakość :)

Derbuś34

Posty: 11