screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

sesja kobieca w Szczecinie, znacie kogoś ?

sesja kobieca w Szczecinie, znacie kogoś ?

Urodził nam się maluszek i chcemy zrobić sesję noworodkową w Szczecinie, ale nie bardzo wiemy, do kogo się zgłosić. Da się w ogóle taką sesję zrobić? Maluch ma dwa tygodnie i trochę się obawiamy jak ma to wyglądać.

Narcyzzz

Posty: 1

 
Szukamy i analizujemy, co kto robi. Wtedy wiadomo, które zdjęcia nam się podobają i na nie będziemy stawiać. Nie kierujemy się tylko ceną, a jakością całej oferty.

zbinuuu-09

Posty: 11

 
Według mnie ceny są atrakcyjne za takie sesje. Weźmy pod uwagę to, że tutaj liczy się doświadczonym. Taki fotograf to osoba, jaka jest po specjalnych szkoleniach, a to przecież też kosztuje. Do tego dochodzi nowoczesny sprzęt i programy do obróbki. Nikt za darmo tego nie wykona i trzeba będzie się z tym liczyć.

Adnidaaw

Posty: 3

 
Dla szukających sesji kobiecych w Szczecinie polecam https://www.agnieszkaszlachta.pl/kobiece. Tutaj możecie wybrać sobie różne pakiety, które będą Wam odpowiadały pod względem ilości zdjęć jak i ceny. Mam już wiele sesji za sobą z tym fotografem i zawsze jestem bardzo zadowolona. Polecam w stu procentach wszystkim chętnym.

Nikuś23

Posty: 3

 
My mamy super zdjęcia naszego malucha, natomiast znajomi chcieli zaoszczędzić pieniądze i mają po prostu normalną sesję w studiu. Mnie się osobiście to nie podoba i wolę mieć coś lepszego.

czes212

Posty: 12

 
Dzisiaj są o wiele większe możliwości niż wtedy, kiedy my robiliśmy takie zdjęcia. Po pierwsze są osoby wyszkolone do wykonywania zdjęć maluchów. Mają odpowiednie podejście i wiedzą jak nam pomóc. Po drugie takie osoby mają specjalne programy, które pozwalają na to, aby przerobić w profesjonalny sposób każde zdjęcie, które nam wykona.

karmelaniolek

Posty: 23

 
U nas była robiona sesja roczkowa w Szczecinie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Maluch dał radę i wszystko przebiegło tak jak trzeba. Pani miała odpowiednie podejście do dzieci, a to jest naprawdę bardzo ważne w tym zawodzie. Tylko wtedy wykona się takie ujęcia, z jakich każdy będzie zadowolony. Polecam postawić na profesjonalizm.

CzarnyBlant

Posty: 11

 
My mamy super zdjęcia naszego malucha, ale znajomi chcieli zaoszczędzić pieniądze i mają po prostu zwykłą sesję w studiu. Mnie się osobiście to nie podoba i wolę mieć coś lepszego.

pawel253

Posty: 3

 
Mnie się zawsze podobały sesje ciążowe w Szczecinie, natomiast na nieszczęście ciąże przeszłam bardzo ciężko i nie było nawet, kiedy takich super zdjęć zrobić. Może za drugim razem będzie już o mnóstwo lepiej i wtedy na pewno od razu wybiorę się do profesjonalnego fotografa.

Jasio234

Posty: 2

 
W domu nigdy się takich fotografii nie zrobi. Nie ma na to żadnych szans, albowiem trzeba wiedzieć jak się ustawić i trzeba jeszcze mieć niezmiernie dobrej klasy sprzęt, a to wszystko kosztuje. Lepiej jest zapłacić fotografowi i niech zrobi jakieś niezmiernie oryginalne fotografie dla nas.

Grabow12

Posty: 5